I Meeting JRC and Baits.pl

W dniach 20-23.05 odbył się w Jarosławkach pierwszy meeting JRC and Baits.pl W spotkaniu wzięło udział 45 zadowolonych zawodników, od momentu losowania niektóre drużyny już na starcie dawały fory przeciwnikom, ale pod koniec popisały się fenomenalnym finiszem. Doskonałe humory oraz atmosferę sprawiły ryby ,których złowiono co niemiara. Po raz kolejny łowisko Jarosławki dało rekord wagowy, uczestnicy imprezy złowili bowiem ogólnie ponad 2700kg karpia i amura o wadze klasyfikowanej ponad 5 kg!! Sztuk łowionych poniżej tej wagi, tak jak zapewniali gospodarze łowiska, praktycznie występuje znikoma ilość. Organizator imprezy zapewnił że będzie to wyjątkowe wydarzenie i słowa dotrzymał, dzięki uczestnikom, firmie Baits.pl i jej włascicielowi Panu Hadrianowi Radziejewskiemu ,która jest dystrybutorem produktów firmy JRC na Polskę, nagrody przy takiej ilosci uczestników były wspaniałe, zresztą wszyscy uczestnicy zgodnie z zapowiedzią zostali nagrodzeni. W ostatniej chwili do sponsorów spotkania dołączyła firma Scandinavian Express ,która ufundowała dla zwycięzców prawdziwy rodzynek ponton JRC wraz z silnikiem.

Pierwsze miejsce zajęłą drużyna w składzie : Przemysław Zientek i Jacek Grzegorek złowili wspólnie ponad 313 kg, w tym karpia o wadze ponad 15 kg, miejce drugie : Marcin Ebert i Adam Widziajło z wynikiem 247 kg oraz trzecią lokatę zajęli Roman Biegański i Robert Antkowiak łowiąc ponad 241 kg.

Łowcą największej ryby tych zawodów, a w tym wypadku był to amur ,został Grzegorz Borczyk który zmierzył się z ponad 16 kg torpedą.Zakończenie imprezy przebiegło w sympatycznej atmosferze, uczestnicy wyjechali zadowoleni zapowiadając powrót w sierpniu na drugą edycję imprezy.Serdeczne podziękowania należą się koledze Andrzejowi Czekierdzie,który dzielnie walczył na placu boju co rusz ważąc złowione ryby.

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom imprezy za udział, dobre humory i wspaniałą atmosferę, a szczególnie serdeczne podziękowania dla sponsorów imprezy firmie Baits.pl i Panu Hadrianowi Radziejewskiemu i Pani Ewie Duks-Szymanskiej z f-my Scandinavian Express.

Zapraszam na kolejne edycje spotkań z firmą Baits.pl

rafalkarp