Top Masters Cup of Lake Jaroslawki 2015

W dniach 06-10 maja odbyła się pierwsza edycja zawodów o Puchar  Łowiska Jarosławki pod nazwą „Top Masters Cup of Lake Jarosławki 2015”. W zawodach uczestniczył komplet 22 drużyn z kraju i zagranicy (Dania, Anglia).  Impreza była również eliminacjami do Mistrzostw Polski, którego finał organizuje Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego. Ze względu na możliwości łowiska do klasyfikacji generalnej zaliczane były ryby tylko powyżej 10kg. W sumie złowione zostały karpie i amury o łącznej wadze ponad 2 ton. Średnia masa wyholowanych ryb wyniosła 12.85kg. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy bez względu na zajętą lokatę. Sponsorem generalnym był organizator  czyli Łowisko Jarosławki, który ufundował nagrody finansowe dla pierwszych trzech miejsc oraz największej ryby, najmłodszego zawodnika jak również medale, puchary oraz darmowe wejściówki na łowisko.

Read More

Top Master Cup of Lake Jarosławki

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji zawodów "Top Master Cup of Lake Jarosławki 2015" które odbędą się w dniach 6-10.5.2015.

Wezmą w niej udział 22 dwuosobowe drużyny, będą one walczyć o puchar Łowiska Jarosławki a także prawo startu w finale "Polish Carp Masters 2015" którego organizatorem jest Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego. Do klasyfikacji generalnej zaliczane będą tylko karpie i amury powyżej 10kg co jest ewenementem jesli chodzi o podobne przedsięwzięcia. Zapisy oraz więcej informacji u organizatora. Regulamin już niebawem.

 

jarki2015 PL

Zawody karpiowe Polska - Anglia

zawodyInformujemy, że profesjonalne łowisko będzie niedostępne w dniach 21 - 25. maja 2014 roku. W tych dniach odbywać się będą zawody pomiędzy reprezentacją Polski a reprezentantami Anglii.

Oczywiście zapraszamy na małe jeziora oraz do podglądania najlepszych.

Aktualizacja: 19,20 i 21. maja do godziny 11.00 łowisko profesjonalne będzie czynne dla wszystkich.