Witamy

Witamy na stronie łowiska Jarosławki.

Mamy nadzieję, że Jesteś już naszym częstym gościem, jeżeli jeszcze nie to zapraszamy. Na naszym akwenie można zrelaksować się odpoczywając na łonie natury i to co lubimy najbardziej - łowić karpie!!!

Infrastruktura łowiska jest do dyspozycji aby czas spędzany w Jarosławkach był maksymalnie komfortowy dla Ciebie i Twojej rodziny. Łowiska jakie znajdują się na terenie Jarosławek spełnią oczekiwania zarówno zaawansowanych łowców okazów jak i również początkujących i dzieci.
Zapraszamy również do tworzenia tej strony poprzez wysyłanie zdjęć ,które opublikujemy. Mamy nadzieję że każda wizyta u nas zakończy się udanym połowem.

W dużym stawie pływają karpie i amury o masie powyżej 20 kg ,w pozostałych zbiornikach nieco mniejsze. Wokół zbiornika na stanowiskach rozmieszczone są drewniane wiaty chroniące od deszczu i wiatru ,do dyspozycji są również drewniane ławy i stoły. Możesz u nas wypożyczyć grilla czy zrobić zakupy w naszym sklepiku. Jeśli zabraknie Tobie przynęt to też nie problem. Toalety i prysznice są dostępne 24h/dobę. Organizujemy imprezy wędkarskie, zawody dla firm jak i inne imprezy plenerowe. Jesteśmy do Waszej dyspozycji prawie cały rok, z krótką przerwą zimową. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony.

Uwaga! Oferta 2014

Na sprzedaż posiadamy materiał zarybieniowy: karp, amur w bardzo dobrych cenach.


Krzysztof : 604 370 565
Kazimierz: 604 315 874


W piątek 30. marca 2012 do naszego łowiska wpuściliśmy kolejne duże okazy Państwa ulubionej ryby. Wielkość osobników, które wpuściliśmy wahają się od 6kg do aż 15kg. Jesteśmy przekonani, że jeszcze bardziej będą Państwo zadowoleni z możliwości złapania takich okazów.

Friday the 25th. Joomla Template Creator.