Pieski z naszej zagrody

W naszej zagrodzie urodziły się dwa piękne stworzenia - suczka i piesek. Piesek jest czarny, suczka brązowa. Oboje radośni i zdrowi. Są do oddania za symboliczną kwotę. Kontakt z właścicielami.

Foto poniżej.

Read More

Przerwa zimowa

Informujemy, ze Łowisko Jarosławki będzie nieczynne od 1.11.2017 do wiosny 2018. Zapraszamy wszystkich karpiarzy od pierwszych dni wiosny.

 

Pozdrawiamy

Głowaccy

Sklep nieczynny

Powoli rozpoczyna się sezon 2017 na naszym łowisku. Wszystko przygotowane dla Państwa. Jest jednak jedna poważna zmiania. Od tego roku nasz sklepik nie będzie funkcjonował. Radzimy przygotować się wcześniej lub zaopatrywać w pobliskim Maszewie.

Do zobaczenia w Jarosławkach!

Nowości 2017

Łowisko Jarosławki w tym roku działa dla Państwa. Następują jednak pewne zmiany, o których śpieszymy poinformować. Ważną zmianą sa godziny działania łowiska - jest to czas od 8.00 do zmierzchu - oczywiście dla osób na jeden dzień. O tym, ze nasz sklepik nie będzie juz czynny informowaliśmy wcześniej.

Jeśli chodzi o cennik to zmiana nastąpiła na małym łowisku. Dla pozostających całą dobę cena na 2017 rok wynosi 30zł. Cena za dzień (od 8.00 do zmierzchu) pozostaje bez zmian.

Regulamin pozostaje bez zmian.

Mamy nadzieję, że wszystkie zmiany umilą Państwu pobyt na naszym łowisku.

Top Masters Cup of Lake Jarosławki 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji zawodów ‘ Top Masters Cup of Lake Jarosławki ‘ które odbędą się w dniach 29.06 – 03.07. 2016. Podobnie jak przed rokiem 22 drużyny walczyć będą o Puchar Łowiska Jarosławki, nagrody finansowe w postaci gotówki, oraz rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Do klasyfikacji generalnej zaliczane będą karpie i amury ważące minimum 12kg. Zapisy oraz więcej informacji u organizatora. Regulamin już niebawem.